پرسش و پاسخ

کلید سوپروایزری را در وضعیت سوپروایزر قرار داده و در منوی اصلی گزینه Supervisor Mode را با فشردن کلید ۲ انتخاب نمایید. کلمه عبور را در صورت نیاز وارد کرده و تأیید کنید و سایر گزینه ها را به ترتیب زیر انتخاب نمایید:

۲.General

۸.Transaction Settings

۱.Turn Doc On Jrnl

انتخاب مقدار متناظر با Off

سپس منوها را برگشته و مجدد وارد منوی Supervisor Mode می شوید

۸.Device Setting

۵.Set Default Active Printer

۲.Receipt

نرم افزار تست دیسپنسر یا اسکناس پرداز (Cash Dispenser) مدل NMD100 برند گلوری (تالاریس، دلارو سابق) با نام NMDWintest یا NMDWTest شناخته می شود. این نرم افزار ساده و کم حجم قابلیت های زیادی برای تست و به روز رسانی دیسپنسر به کاربر می دهد. معمولاً Shortcut این نرم افزار روی Desktop دستگاه خودپرداز کپی شده که به شکل زیر می باشد.
صفحه اصلی نرم افزار به شکل زیر می باشد.
کافیست از منوی اصلی، گزینه Setup، سپس Options را انتخاب نمایید. پورت را انتخاب نموده و طبق نوع کابلی که به دستگاه متصل می باشد، Handshake را انتخاب نمایید. برای اطمینان از صحت تنظیمات نرم افزار و همچنین اتصالات برق و دیتا، کافیست از تب Info/Statistics گزینه Read Cassette ID را انتخاب نمایید. در صورت نمایش وضعیت کاستها، ارتباط درست بوده و در غیر اینصورت پیام خطا دریافت می کنید. سایر گزینه ها و کاربرد هر کدام در عکسهای زیر مشخص می باشد.
به اشتراک بگذارید:

خودپرداز (ATM) شخصی بخرید، با بانک شریک شوید و کسب درآمد کنید. با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۵۵۴۵ داخلی ۱۳۱۳ یا تلگرام atmiransales@ با ما تماس بگیرید رد کردن

error: برای مجوز انتشار مطالب با ما تماس بگیرید

 

preloader